Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/new_uintei/viewpage.php:23) in /var/www/new_uintei/maincore.php on line 219
УкрІНТЕІ

НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНА ПЛАТФОРМА

 

НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНА ПЛАТФОРМА
(КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕНЬ)
"ЗЕЛЕНОЇ" ЕКОНОМІКИ ТА "ЗЕЛЕНОГО" ЗРОСТАННЯ

 

SCIENTIFIC AND TECHNOLOGICAL PLATFORM
(Coordinating Research Center)
"Green" economy and "green" growth

 

Українським інститутом науково-технічної і економічної інформації Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України підписано угоду з НДЕІ

27 вересня 2012 року було підписано Угоду між Науково-дослідним економічним інститутом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (НДЕІ) та Українським інститутом науково-технічної і економічної інформації Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України (УкрІНТЕІ).
Відповідно до цієї угоди Науково-дослідний економічний інститут та Український інститут науково-технічної і економічної інформації домовились здійснювати співробітництво з метою організації комплексних наукових досліджень у сфері "зеленої" економіки та "зеленого" зростання.
Ця співпраця, зокрема, передбачає формування на базі НДЕІ та УкрІНТЕІ національної науково-технологічної платформи, що слугуватиме координаційним центром досліджень у сфері "зеленої" економіки та "зеленого" зростання.

Платформа являє собою мережу, відкриту для інституційних та індивідуальних учасників (у т.ч. представників наукових інститутів, лабораторій, центральних і місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування, недержавних неприбуткових організацій, підприємців тощо), зацікавлених у формуванні і практичній реалізації в Україні політики "зеленої економіки" та забезпеченні "зеленого" зростання.

Крім того, в ході співпраці НДЕІ та УкрІНТЕІ буде здійснюватись:
- взаємна наукова і методична підтримка відповідних досліджень;
- взаємний обмін матеріалами теоретичного, методичного і науково-практичного характеру;
- співпраця у підготовці кадрів;
- проведення спільних науково-теоретичних нарад, семінарів, конференцій, робочих співбесід тощо;
- регулярний обмін публікаціями;
- діяльність, спрямована на ознайомлення суспільства з ідеями "зеленої економіки" та "зеленого" зростання, інформування про міжнародні зобов’язання України та інших держав, розповсюдження відомостей про кращий зарубіжний досвід у цій сфері.

НОВИНИ

ПРАВОВІ ОСНОВИ "ЗЕЛЕНОЇ" ЕКОНОМІКИ

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ

"ЗЕЛЕНІ" ТЕХНОЛОГІЇ

ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНІ МАТЕРІАЛИ

СЕМІНАРИ, КОНФЕРЕНЦІЇ, ПУБЛІЧНІ ОБГОВОРЕННЯ

ПУБЛІКАЦІЇ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


 

 
FACEBOOK
Про УкрІНТЕІ
Контактна інформація

УкрІНТЕІ

Адреса: 03150, м. Київ вул. Антоновича, 180

Тел. +38 (044) 521-00-10, 521-09-73, Факс (044) 528-25-41

E-mail:uintei@uintei.kiev.ua

 
COPYRIGHT © 2017 УкрІНТЕІ