Серія тренінгів, присвячених питанням реалізації Угоди

про асоціацію з ЄС


16 червня 2017 року в рамках реалізації проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Консультаційний фонд впровадження реформ» в МОН України було проведено серію тренінгів, присвячених питанням реалізації Угоди про асоціацію з ЄС.

Зокрема, в рамках тренінгу «Рамкові програми ЄС з досліджень та інновацій. Мета створення, структура та механізм реалізації на прикладі програми «Горизонт 2020», Шаповал Стелла Степанівна, заступник начальника управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції–начальник відділу міжнародного науково-технічного співробітництва продемонструвала можливості участі вітчизняних науковців у програмі «Горизонт 2020» та роз’яснила правові й організаційні моменти, пов’язані з поданням заявок.

Хименко Олег Андрійович, заступник директора департаменту науково-технічного розвитку–начальник відділу розвитку науково-технічної інфраструктури в рамках тренінгу «Гармонізація законодавства України з правом ЄС та координація європейської інтеграції» висвітлив юридичні аспекти приведення вітчизняних актів до стандартів ЄС та на конкретному прикладі поводження з ГМО-мікроорганізмами розкрив технологію такої адаптації.

У заході взяли участь співробітники ДНУ УкрІНТЕІ:
ЧМИР О.С. - д.е.н., професор, завідувач відділу сприяння інноваційній діяльності;
ШЕЙКО А.М. - завідувач відділу міжнародного співробітництва. 

 

 
FACEBOOK
Про УкрІНТЕІ
Контактна інформація

УкрІНТЕІ

Адреса: 03150, м. Київ вул. Антоновича, 180

Тел. +38 (044) 521-00-10, 521-09-73, Факс (044) 528-25-41

E-mail:uintei@uintei.kiev.ua

 
COPYRIGHT © 2018 УкрІНТЕІ