Інформація про меморандуми

31 березня 2017 р. між Державною науковою установою «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» та Інститутом програмних систем Національної академії наук України підписано Меморандум про наукову та науково-технічну співпрацю.

Цей Меморандум визначає відносини та напрями співробітництва між Сторонами у рамках здійснення наукових досліджень у галузі науково-технічної інформації, програмування та інформаційних технологій, створення розподілених, заснованих на мережах та концепціях баз даних і знань комп’ютерних системах, організації впровадження результатів наукових досягнень у державну, соціальну, наукову діяльність та розвиток інформаційного середовища України.


24 січня 2017 р. між Державною науковою установою «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» та Державною інноваційною фінансово-кредитною установою підписано Меморандум про наукову та науково-технічну співпрацю.

Цим Меморандумом засвідчено взаємодію у рамках підтримки інноваційної діяльності суб’єктів господарювання різних форм власності, а також залучення вітчизняних та іноземних інвестицій для реалізації проектів у сфері науково-технічної діяльності.

Сторони домовились співпрацювати у сферах науково-технічної експертизи, науково-технічної інформації, інноваційної діяльності та трансферу технологій; організовувати та проводити виставкові заходи, семінари, конференції, конкурси, стартапи та інші форми розвитку та підтримки інноваційної діяльності.

 

 
FACEBOOK
Про УкрІНТЕІ
Контактна інформація

УкрІНТЕІ

Адреса: 03150, м. Київ вул. Антоновича, 180

Тел. +38 (044) 521-00-10, 521-09-73, Факс (044) 528-25-41

E-mail:uintei@uintei.kiev.ua

 
COPYRIGHT © 2018 УкрІНТЕІ