Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/new_uintei/viewpage.php:23) in /var/www/new_uintei/maincore.php on line 219
УкрІНТЕІ

Перевірка і online консультації щодо оформлення

реєстраційно-облікових документів РК, ОК та ІК, ОКД


Шановні виконавці НДР і дисертацій!

Згідно з наказом УкрІНТЕІ від 14.03.2016 р. № 33 «Про впровадження попередньої перевірки електронних варіантів відкритих (несекретних) реєстраційно-облікових документів, що надсилаються електронною поштою до УкрІНТЕІ» відділом державної реєстрації НДДКР і дисертацій впроваджено послугу online консультації та перевірки РК, ОК та ІК, ОКД.

Попередня перевірка відкритих, несекретних РК, ОК та ІК, ОКД, що надсилаються електронною поштою до УкрІНТЕІ, надає Замовнику можливість уникнути помилок при заповненні реєстраційно-облікових карток, отримати консультацію реєстратора.

Порядок здійснення попередньої перевірки:
  1. Замовник перевірки реєстраційно-облікових документів надсилає електронною поштою e-mail на нашу адресу ukrintei@online.ua, обов’язково вказавши в темі листа вид документу, перевірку якого бажає здійснити (наприклад, «Перевірка реєстраційних карток (РК)», «Перевірка облікових та інформаційних карток (ОК та ІК)», «Перевірка облікових карток дисертацій». Також, за потребою Замовника, можна отримати консультацію реєстратора щодо правил оформлення реєстраційних документів.

  2. До електонного листа обов’язково слід прикріпити електронні варіанти карток, які потрібно перевірити (файл РК.txt, ОК.txt та ІК.txt, OKD.txt). Перед відправкою файли обов'язково повинні бути заархівовані за допомогою програм WinRAR, 7zip, тощо. В протилежному випадку файли формату txt не надходять на нашу електронну адресу.

  3. Черговий реєстратор перевіряє електронні варіанти реєстраційно-облікових документів і вказує Замовнику на поля, які потребують виправлень (у разі виявлення помилок).

  4. Замовник роздруковує виправлені карти та, згідно з Порядком державної реєстрації, готує комплект документів на паперовому та електронному носіях для подачі до відділу державної реєстрації та аналізу НДДКР, дисертацій і технологій.
Результатом попередньої перевірки електронних варіантів реєстраційно-облікових документів має стати надання Замовником перевірки вичерпних і актуальних даних, що вносяться до автоматизованого інформаційного фонду БД НДДКР і дисертацій України, а також відсутність черги на прийом до співробітників відділу державної реєстрації.

Перевірка і консультації щодо оформлення реєстраційно-облікових документів відбувається в робочі дні з 9-00 до 17-00 год.

Час перевірки складає від 20 хвилин до двох робочих днів (в залежності від навантаження реєстраторів).


Консультації щодо оформлення реєстраційних документів (РК), облікових та звітних документів (ОК та ІК) можна отримати за телефоном:
Контактний телефон: 521-00-77, 521-09-66

Консультації щодо внесення змін до РК та ОК.:

Контактний телефон: 521-00-77

Консультації щодо оформлення облікових карток дисертацій (ОКД):
Контактний телефон: 521-09-47

Електронні версії реєстраційно-облікових документів мають бути підготовлені за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення Nddkr.exe.

Контактна інформація з питань придбання програмного забезпечення:

Тел.: (044) 521-09-46,
E-mail: agr@uintei.kiev.ua

 

 
FACEBOOK
Про УкрІНТЕІ
Контактна інформація

УкрІНТЕІ

Адреса: 03150, м. Київ вул. Антоновича, 180

Тел. +38 (044) 521-00-10, 521-09-73, Факс (044) 528-25-41

E-mail:uintei@uintei.kiev.ua

 
COPYRIGHT © 2017 УкрІНТЕІ