Експертам


НАУКОВА ТА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА ЕКСПЕРТИЗА   ЗАМОВНИКАМ ЕКСПЕРТИЗИ   НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ   НОВИНИ

Експерти це - фізичні особи, які мають відповідну кваліфікацію, спеціальні знання і безпосередньо здійснюють наукову та науково-технічну експертизу.

Експерт наукової і науково-технічної експертизи має право: вільно викладати особисту думку з питань експертного аналізу, наукової і науково-технічної експертизи; брати участь у проведенні експертного аналізу і оцінці об'єктів на всіх стадіях наукової і науково-технічної експертизи; брати участь у проведенні експертизи або відмовитися від участі в ній.

Відповідно до ЗУ "Про наукову і науково-технічну експертизу" експерт зобов'язаний не допускати розголошення інформації, що міститься у матеріалах експертизи, якщо інше не передбачено договором, або дорученням на проведення експертизи.

Для проведення експертизи в якості експертів залучаються фахівці, які безпосередньо не заінтересовані в результатах експертизи.

Інститутом формується перелік провідних експертів, які можуть бути затребувані не лише для проведення експертизи в Україні, але й за кордоном.

Для реєстрації фахівцю, який виявив бажання виступити в якості експерта у певній галузі науки потрібно заповнити анкету експерта і надіслати її на електронну поштову адресу expertuistei@gmail.com.

В процесі обговорення технологічного процесу експертизи укладається трудова угода, по виконаню умов якої експерту сплачується грошова винагорода, розмір якої затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 02.11.2015 № 1069.


Науково і науково-технічна експертиза та отримані при її проведенні експертні висновки належать до результатів науково-технічної діяльності.

Для зручності заповнення анкети експерта наводимо наступні посилання:

  1. Спеціальності за номенклатурою ВАК (шифр, назва);
  2. Види науково-технічної діяльності за Державним класифікатором України ДК 015-97 (код, назва);
  3. Рубрику науково-технічної інформації за Національним класифікатором України ДК 022-2008 (код, назва).

 

 

 
FACEBOOK
Про УкрІНТЕІ
Контактна інформація

УкрІНТЕІ

Адреса: 03150, м. Київ вул. Антоновича, 180

Тел. +38 (044) 521-00-10, 521-09-73, Факс (044) 528-25-41

E-mail:uintei@uintei.kiev.ua

 
COPYRIGHT © 2018 УкрІНТЕІ