Зроблено в Києві 2018


5 червня 2018 року у Міжнародному виставковому центрі відбулася щорічна виставка-презентація промислової продукції та науково-технічних досягнень «Зроблено в Києві»

 

5 червня 2018 року у Міжнародному виставковому центрі відбулася щорічна виставка-презентація промислової продукції та науково-технічних досягнень «Зроблено в Києві». Організатори Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА, Департамент суспільних комунікацій КМДА, Рада директорів промислових підприємств, установ та організацій міста Києва.

Виставка-презентація «Зроблено в Києві» — найважливіший захід року у сфері промислового виробництва столиці. У відкритті взяв участь перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Загалом понад 300 виробників презентували свою продукцію. В експозиціях були представлені промислові підприємства машинобудівної, оборонної, харчової, легкої, фармацевтичної та інших галузей, виробники будівельних матеріалів, медичної техніки, хімічної продукції, компанії, що працюють у сфері енергетики та енергоефективності, екології, транспорту, поліграфії, а також інформаційних технологій та інноваційної інфраструктури.

ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» взяв участь у виставці та отримав диплом учасника. На стенді УкрІНТЕІ була представлена інформаційна продукція, створена в інституті та рекламні матеріали щодо його діяльності. Співробітник УкрІНТЕІ Віктор Ковальов презентував власну розробку – 3D-принтер, яка викликала чималий інтерес відвідувачів виставки.

 

 Коментарі
 Немає коментарів.
Будь ласка, введіть логін та пароль.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для зареєстрстрованих користувачів.

Будь ласка, залогініться або зареєструйтесь для голосування.

Немає оцінки.
 

 
FACEBOOK
Про УкрІНТЕІ
Контактна інформація

УкрІНТЕІ

Адреса: 03150, м. Київ вул. Антоновича, 180

Тел. +38 (044) 521-00-10, 521-09-73, Факс (044) 528-25-41

E-mail:uintei@uintei.kiev.ua

 
COPYRIGHT © 2018 УкрІНТЕІ