ПОБУДОВА ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА:` РЕСУРСИ І ТЕХНОЛОГІЇ

ХVІІ Міжнародна науково-практична конференція
«ПОБУДОВА ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА: РЕСУРСИ І ТЕХНОЛОГІЇ» 

 

27 вересня 2018 р. у приміщенні Читального залу ДНТБ відбулася XVIІ Міжнародна науково-практична конференція «Побудова інформаційного суспільства: ресурси і технології».

Співорганізаторами конференції були: Інститут наукових досліджень економічних реформ (ISRER) при Міністерстві економіки Республіки Азербайджан, Державна науково-технічна бібліотека України Учасники конференції мали на меті всебічне обговорення наукових і практичних проблем розвитку суспільства в епоху цифровізації. 

В доповідях піднімалися найактуальніші питання сьогодення: впровадження цифрової економіки, в тому числі, можливості системи блокчейн, виклики для суспільства у захисті та безпеці інформації, проблеми використання новітніх технологій в освіті, науці, культурі тощо. 

Оскільки формат конференції був очно-заочним, то в ній прийняли участь гості із зарубіжних країн - Канади, Угорщини та Азейрбаджану.  

Всі відвідувачі конференції були ознайомлені з цифровими ресурсами, які розробляються і впроваджуються співробітниками УкрІНТЕІ. Найбільш жваве обговорення викликали доповіді про інноваційну діяльність ВНЗ та наукових установ (доповідач Паладченко О.Ф.), впровадження цифрових інструментів в систему державної реєстрації НДДКР (доповідач Юрченко Т.А.), аспекти побудови і роботи Національного репозитарію академічних текстів (доповідач Чмир О.С) та можливості використання дослідно-аналітичної платформи «Derwent Innovation» (доповідач Кваша Т.К.).

Після доповідей продовжилося жваве обговорення виступів в наукових секціях. Учасники конференції вирішили проводити конференцію щорічно, та розширити коло учасників конференції. 

За роботою конференції можна було слідкувати он-лайн.

Фотогалерея 

Коментарі
 Немає коментарів.
Будь ласка, введіть логін та пароль.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для зареєстрстрованих користувачів.

Будь ласка, залогініться або зареєструйтесь для голосування.

Немає оцінки.
 

 
FACEBOOK
Про УкрІНТЕІ
Контактна інформація

УкрІНТЕІ

Адреса: 03150, м. Київ вул. Антоновича, 180

Тел. +38 (044) 521-00-10, 521-09-73, Факс (044) 528-25-41

E-mail:uintei@uintei.kiev.ua

 
COPYRIGHT © 2018 УкрІНТЕІ