Тренінги з трансферу технологій і інноваційної діяльності.

28 вересня 2018 р. в НДУ «Український інститут науково-технічної та економічної інформації» розпочалася перша серія тренінгів з трансферу технологій та управління інноваційною діяльністю

28 вересня 2018 р. НДУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» розпочалася перша серія тренінгів з трансферу технологій та управління інноваційною діяльністю, які розробили МОН спільно з УкрІНТЕІ та НАН України.

У першому занятті взяло участь понад 70 осіб, у т. ч. он-лайн. На курс зареєструвалися слухачі з 31 вишу, 26 наукових установ та інших організацій. 

Під час відкриття тренінгу виступив заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха, який відзначив, що завдяки курсу його учасники дізнаються, як правильно використовувати різні інструменти трансферу технологій, оцінювати вартість розробок, здійснювати їх правовий захист, створювати бізнес-плани тощо. «Це дасть важливе підґрунтя для того, щоб в майбутньому в нас з'явилося більше комерціалізованих вітчизняних розробок, щоб в Україні формувалася розгалужена та ефективна система трансферу технологій», - наголосив Максим Стріха.

З першою темою «Діяльність підрозділів з питань трансферу технологій, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності ЗВО і НУ. Політика у сфері охорони інтелектуальної власності та трансферу технологій ЗВО і НУ. Технологічний аудит» слухачів ознайомили Капіца Ю. М., к. ю. н., директор Центру досліджень інтелектуальної власності та передачі технологій та В. В. Воліков, к. е. н., радник голови Північно-Східного Наукового Центру НАН України і МОН України.

Коментарі
 Немає коментарів.
Будь ласка, введіть логін та пароль.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для зареєстрстрованих користувачів.

Будь ласка, залогініться або зареєструйтесь для голосування.

Немає оцінки.
 

 
FACEBOOK
Про УкрІНТЕІ
Контактна інформація

УкрІНТЕІ

Адреса: 03150, м. Київ вул. Антоновича, 180

Тел. +38 (044) 521-00-10, 521-09-73, Факс (044) 528-25-41

E-mail:uintei@uintei.kiev.ua

 
COPYRIGHT © 2018 УкрІНТЕІ