Ювілей Пархоменко

17 грудня 2018 р. в ДНУ УкрІНТЕІ відбулося відкрите урочисте засідання Вченої ради, присвячене 85-річчю з дня народження Володимира Дмитровича Пархоменка.

   

17 грудня 2018 р. в ДНУ УкрІНТЕІ відбулося відкрите урочисте засідання Вченої ради, присвячене 85-річчю з дня народження радника директора, головного редактора наукового журналу «Наука, технології інновації», члена-кореспондента Національної академії педагогічних наук України, доктора технічних наук, професора, Лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, заслуженого працівника вищої школи УРСР, депутата Верховної ради УРСР (1984-1990 рр.), Міністра вищої і середньої спеціальної освіти УРСР (1984-1991 рр.), директора УкрІНТЕІ (1997-2007 рр.) Володимира Дмитровича Пархоменка.

Урочисте засідання відкрив голова Вченої ради, чл.-кор. НАПН України, доктор пед. наук В. В. Камишин щирим привітанням від колективу Інституту, який В. Д. Пархоменко очолював з січня 1997 р. по травень 2007 р.

Були зачитані вітальні листи від колег з різних країн - Азербайджану, Польщі, США, Японії, від Президента Національної академії педагогічних наук України В. Г. Кременя, заступника Міністра освіти і науки України М. В. Стріхи, Президента Академії технологічних наук України А. О. Морозова, Керівника Секретаріату Комітету з Державних премій України В. С. Стогнія, від колег з Поділля.

Володимир Дмитрович представив свою нову монографію «Бути успішним в умовах інформаційного перенавантаження» (К., УкрІНТЕІ, 2018 р.) у якій викладено підходи до формування успішного життя людини на новій інформаційно-знаннєвій платформі. Книга викликала великий інтерес.

Привітати ювіляра прийшли та приїхали його учні і колеги з різних куточків країни, які працювали з Володимиром Дмитровичем у різні періоди його життя. Зокрема, проректор з науково-педагогічної роботи Українського державного хіміко-технологічного інституту Рижова Ольга Петрівна згадувала, як вона була студенткою Дніпропетровського хіміко-технологічного інституту, а В. Д. Пархоменко - його ректором. Саме до цього інституту вступив юний Пархоменко, успішно його закінчив, потім - аспірантуру, захистив кандидатську і докторську дисертації, пройшов усі посадові сходинки - від студента до ректора. А сьогоднішній ректор УДХТУ Півоваров Олександр Андрійович привітав ювіляра з відеозапису.

Із США приїхав перший аспірант В.Д. Пархоменка, доктор технічних наук, професор Сорока Петро Гнатович.

З привітаннями виступили: 
 • Кирюхін Микола Михайлович - Президент спілки наукових та інженерних об'єднань України;
 • Кузнєцов Юрій Миколайович, доктор технічних наук, професор, заслужений винахідник УРСР, заслужений працівник народної освіти України;
 • Яцків Ярослав Степанович, директор Головної астрономічної лабораторії, член Президії НАНУ;
 • Куліков Петро Мусійович, ректор Київського державного університету будівництва і архітектури, заслужений працівник освіти України, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, доктор економічних наук, професор, Голова Ради ректорів Київського регіону;
 • Дорожко Григорій Іванович, радник директора Інституту інтелектуальної власності НАПНУ;
 • Яцков Сергій Васильович, виконавчий директор ГО «Українське молодіжне аєрокосмічне об'єднання «Сузір'я»;
 • Шовкалюк Віктор Степанович, радник Міністра освіти і науки України;
 • Соловйов В'ячеслав Павлович - заступник директора Центра наукових досліджень ім. Г .Доброва НАН України;
 • Жарінова Алла Георгіївна, директор Державної науково-технічної бібліотеки;
 • Гончаренко Алевтина Петрівна, колишній перший заступник директора УкрІНТЕІ;
 • Кисельова Жанна Семенівна, колишній головний бухгалтер УкрІНТЕІ.

Шановний Володимире Дмитровичу! Нехай життя дарує Вам довгі роки  творчого натхнення, міцного здоров'я, благополуччя, щедрої долі, надійність друзів, душевність і тепло близьких.

Коментарі
 Немає коментарів.
Будь ласка, введіть логін та пароль.
Рейтинги
Рейтинг доступний тільки для зареєстрстрованих користувачів.

Будь ласка, залогініться або зареєструйтесь для голосування.

Немає оцінки.
 

 
FACEBOOK
Про УкрІНТЕІ
Контактна інформація

УкрІНТЕІ

Адреса: 03150, м. Київ вул. Антоновича, 180

Тел. +38 (044) 521-00-10, 521-09-73, Факс (044) 528-25-41

E-mail:uintei@uintei.kiev.ua

 
COPYRIGHT © 2018 УкрІНТЕІ