Виставка-презентація промислової продукції та науково-технічних досягнень «Зроблено в Києві»

×

Error message

Notice: Undefined index: und in eval() (line 2 of /srv/www/ukrintei/sites/all/modules/contrib/views/plugins/views_plugin_argument_default_php.inc(66) : eval()'d code).

5 червня 2018 року у Міжнародному виставковому центрі відбулася щорічна виставка-презентація промислової продукції та науково-технічних досягнень «Зроблено в Києві». Організатори – Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА, Департамент суспільних комунікацій КМДА, Рада директорів промислових підприємств, установ та організацій міста Києва.

Виставка-презентація «Зроблено в Києві» — найважливіший захід року у сфері промислового виробництва столиці. У відкритті взяв участь перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Загалом понад 300 виробників презентували свою продукцію. В експозиціях були представлені промислові підприємства машинобудівної, оборонної, харчової, легкої, фармацевтичної та інших галузей, виробники будівельних матеріалів, медичної техніки, хімічної продукції, компанії, що працюють у сфері енергетики та енергоефективності, екології, транспорту, поліграфії, а також інформаційних технологій та інноваційної інфраструктури.

ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» взяв участь  у виставці та отримав диплом учасника. На стенді УкрІНТЕІ була представлена інформаційна продукція, створена в інституті та рекламні матеріали щодо його діяльності. Співробітник УкрІНТЕІ Віктор Ковальов презентував власну розробку – 3D-принтер, яка викликала чималий інтерес відвідувачів виставки.

 

800

 

 

  • Національна академія педагогічних наук України
  • DB «Technologies of Ukraine»
  • DB "Research, developmental works and dissertations of Ukraine"
  • DB «Innovative technologies and developments»
  • DB «Scientific periodicals of the Ministry of Education and Science of Ukraine»
  • DB «Scientific and technical events»