Підсумки марафону з інтелектуальної власності (IP-Marathon)

16 травня 2019 року учасники Марафону з інтелектуальної власності (IP-Marathon) презентували свої проекти, зокрема, відібрані за підсумками навчального тренінгу з питань інтелектуальної власності, трансферу технологій та управління інноваційною діяльністю, проведеного ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» разом із ДО «Національний офіс інтелектуальної власності» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Національної академії наук України.

Фінал марафону відбувся у рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій в Торгово-промисловій палаті України. Експерти визначили найкращі команди, які розробили проекти комерціалізації винаходів і презентували їх.

За висновками журі друге місце отримав проект «Інтерактивне лото «Інтеграйко» для Нової української школи, який презентувала учасник тренінгу Тетяна Шулик, а третє місце – проект «Мобільний морський радіофізичний гравіметр» (автор – учасник тренінгу Сергій Матвієнко).

Усі учасники IP-Marathon отримали сертифікати, подарунки та увагу до своїх проектів від інвесторів.

 

 

  • Національна академія педагогічних наук України
  • DB «Technologies of Ukraine»
  • DB "Research, developmental works and dissertations of Ukraine"
  • DB «Innovative technologies and developments»
  • DB «Scientific periodicals of the Ministry of Education and Science of Ukraine»
  • DB «Scientific and technical events»