12 квітня 2016 р. відбувся Міжнародний семінар «Передача знань та комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності науковими установами та університетами: вдосконалення політики та механізмів в Україні з врахуванням досвіду ЄС»

×

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined index: und в eval() (рядок 2 із /srv/www/ukrintei/sites/all/modules/contrib/views/plugins/views_plugin_argument_default_php.inc(66) : eval()'d code).

«Передача знань та комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності науковими установами та університетами: вдосконалення політики та механізмів в Україні з врахуванням досвіду ЄС».
Захід організовано Центром інтелектуальної власності та передачі технологій НАН України і Тартуським університетом за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії в рамках проекту «Вдосконалення нормативно-правового та інституційного регулювання трансферу знань з наукових установ та вищих навчальних закладів до промислового сектору та розробка ключових заходів із трансферу знань для впровадження в Україні економіки, заснованої на знаннях».
Обговорювались питання розроблення стратегії та політики розбудови системи передачі знань, інституційні та регуляторні умови підтримки трансферу, правового режиму захисту інтелектуальної власності, підготовки кадрів та діяльності центрів трансферу знань у вищих навчальних закладах і наукових установах.
За результатами семінару будуть підготовлені рекомендації щодо заходів з удосконалення передачі знань між науковими установами, університетами та підприємствами в Україні з урахуванням досвіду ЄС, які передбачається направити органам виконавчої влади України.
Від УкрІНТЕІ участь у Міжнародному семінарі взяли завідувач відділення прогнозно-аналітичного забезпечення інноваційної діяльності Кваша Т.К. та доктор економічних наук, професор, головний науковий співробітник Чмир О.С.

 

 

 

  • Національна академія педагогічних наук України
  • БД «Технології України» 
  • БД “Науково-дослідні, дослідно-конструкторські роботи і дисертації України”
  • БД «Інноваційні технології та розробки»
  • БД «Наукові періодичні видання МОН України» 
  • БД  «Науково- технічні заходи»