25 жовтня 2022 р. в УкрІНТЕІ відбудуться чергові вебінари курсу з підвищення кваліфікації «Трансформація науки в бізнес: можливості для комерціалізації».

25 жовтня 2022 р. в УкрІНТЕІ відбудуться чергові вебінари курсу з підвищення кваліфікації «Трансформація науки в бізнес: можливості для комерціалізації».

11-00 – «Золоті правила пошуку інвестора. Презентація бізнес-ідеї, нюанси юридичного оформлення домовленостей з інвестором, участь інвесторів у бізнесі та подальша стратегія співробітництва» (Спікер – Єгор Шишенок, Co-Founder Компанії «Якість Гарантовано»)

13-00 –  «Пошук партнерів та клієнтів на міжнародних інноваційних ринках: особливості формування профілів організації та її рішень»                                                                                                                   (Спікер – Іван Кульчицький, Президент ГО Агенція Європейських Інновацій)

Вхід за посиланням http://webinar.ukrintei.ua/

Натискаєте на назву поточного вебінару.

Логін – ПІБ;  Пароль – Ваш емейл, вказаний при реєстрації.

Для тих, хто не зможе вчасно потрапити на вебінари, - через день записи і презентації будуть виставлені в Архівних записах за посиланням http://webinar.ukrintei.ua/

Контакти: 
Матусевич Вікторія Володимирівна (050) 351-59-22; vv.matusevych@gmail.com

 

 

  • Національна академія педагогічних наук України
  • БД «Технології України» 
  • БД “Науково-дослідні, дослідно-конструкторські роботи і дисертації України”
  • БД «Інноваційні технології та розробки»
  • БД «Наукові періодичні видання МОН України» 
  • БД  «Науково- технічні заходи»