ВІДКРИТА НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ В УКРАЇНІ
27-28 жовтня 2022 року у гібридному форматі відбудеться Перша Міжнародна конференція «Відкрита наука та інновації в Україні 2022».
Державна наукова установа
Український інститут науково-технічної експертизи та інформації27-28 жовтня 2022 року у гібридному форматі відбудеться Перша Міжнародна конференція «Відкрита наука та інновації в Україні 2022».
Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти уклали Меморандум про організацію співпраці у галузі науки, освіти, інновацій та науково-технічної інформації для досягнення наступних цілей:
- сприяння розвитку в Україні сучасної системи наукових досліджень, побудованих на засадах академічної етики та новітніх наукових досягненнях;
- всебічна підтримка розвитку відкритої науки та підтримки відкритого доступу і поширення якісної наукової / науково-технічної інформації;
Звіт за результатами дослідження з оцінювання потреб органів місцевого самоврядування на рівні громад у сфері освіти, яке проводилося в травні-червні 2022 року МОН, ДНУ «Інститут освітньої аналітики» (ІОА) та Освітнім кластером України за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.
Відповідно до Наказу МОН України від 05.07.2022 р. №154-к директором ДНУ "Український інститут науково-технічної експертизи та інформації” з 06 липня 2022 року по 06 липня 2027 р. строком на п'ять років призначено Камишина Володимира Вікторовича, доктора педагогічних наук, як обраного за конкурсом відповідно до ст.атті 9 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність".
В травні місяці поточного 2022 року за результатами державної атестації, проведеної Міністерством освіти і науки України, Державна наукова установа "Український інститут науково-технічної експертизи та інформації” визнається такою, що пройшла державну атестацію строком на 5 років та віднесена до I класифікаційної групи.
Оцінювання проводилось відповідно до Методики оцінювання ефективності наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності наукової установи.
Кровоспинні засоби критично необхідні у зоні бойових дій. У перші хвилини після поранення цей засіб допоможе зупинити кровотечу і дочекатися кваліфікованої допомоги лікаря. Саме такий засіб створили і передають до шпиталів науковці Інституту хімії поверхні імені О.О. Чуйка НАН України.
Ідея створити український кровоспинний засіб, який був би ефективний і недорогий (не дорожчий за губку для миття посуду!) виникла в українського науковця, добровольця Андрія Кравченка під час бойових дій у 2015 році.
25 червня 2022 року пішов з життя Володимир Дмитрович Пархоменко (1933-2022) – видатний радянський та український вчений, педагог, громадський діяч. Член-кореспондент Академії педагогічних наук України(1994), доктор технічних наук (1976), професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (1992), заслужений працівник вищої школи УРСР (1979), відмінник освіти України (2002), депутат Верховної Ради УРСР 10 та 11-го скликання.
22 лютого 2022 р. об 11-00 в УкрІНТЕІ відбудеться семінар на тему «Платформа Відкритих Інновацій OIP – інструмент УкрІНТЕІ для популяризації вітчизняних розробок». (Cпікер – Ірина Баланчук).
УкрІНТЕІ розпочинає новий цикл науково-практичних семінарів.
8 лютого 2022 р. об 11-00 відбудеться перший у цьому році семінар УкрІНТЕІ з підвищення кваліфікації на тему «Комерційна таємниця. Організація захисту комерційної таємниці на підприємстві, в організації, установі тощо».
(Cпікер — Леонід Гавріков).
23-24 березня 2022 року відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Наукова комунікація в цифрову епоху».
Організатори: Наукова бібліотека Національного університету “Києво-Могилянська академія”, Громадська організація “ЕЛібУкр”, Центр наукометрії та цифрової підтримки досліджень НаУКМА, ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації».