ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми інноваційної діяльності та трансферу технологій – від теорії до практики» 23 – 27 червня 2019 р.

Запрошуємо вас взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми інноваційної діяльності та трансферу технологій – від теорії до практики», яка відбудеться 23–27 червня 2019 р. у готельному комплексі «Калина», Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт Сергіївка, вул. Пирогова, 3.

Конференція проходитиме в рамках проекту «Розвиток міжрегіональної мережі трансферу технологій». Проект відповідає завданням Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385.

Співорганізатори:

 • Міністерство освіти і науки України;
 • Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації»;
 • Одеський національний економічний університет;
 • Нова інтернаціональна корпорація.

Мета конференції:

 • обмін досвідом у сфері інноваційної діяльності, трансферу знань і технологій;
 • обговорення практичних кроків щодо створення міжрегіональної мережі трансферу технологій.

Напрями роботи конференції:

 • Розвиток інноваційної діяльності в Україні.
 • Створення та розвиток міжрегіональної мережі трансферу технологій.
 • Академічне підприємництво: створення інноваційних структур.
 • Механізми залучення фінансових ресурсів.
 • Правова охорона інтелектуальної власності.
 • Міжнародні програми та інструменти підтримки інноваційної діяльності та трансферу технологій.

У програмі конференції – тренінги, презентації, майстер-класи, круглі столи з проблематики конференції, тематичні дискусії.

Запрошуються: керівники і представники обласних і районних держадміністрацій, науковці, керівники і представники закладів вищої освіти, галузевих інститутів, бізнес-структур, усі зацікавлені особи.

Мова конференції – українська.

Порядок роботи конференції

23.06.2019 – заїзд учасників, презентація програми конференції;

24.06.2019 – реєстрація учасників, пленарне засідання, секційні засідання;

25.06.2019 – науково-практичний семінар «Використання інформації міжнародних наукометричних баз даних для оцінювання результатів науково-інноваційної діяльності»;

26.06.2019 – науково-практичний семінар «Enterprise Europe Network (EEN) – дієвий інструмент для розвитку інноваційної діяльності та трансферу технологій»

27.06.2019 – від’їзд учасників заходу.

форми та Умови участі

У конференції можна взяти заочну і очну участь. Обов’язковими умовами є заповнення Заявки учасника й оплата організаційного внеску.

 1. Очна участь – організаційний внесок 550 грнсплачується на розрахунковий рахунок Організатора та включає: участь у роботі конференції, кави-брейк, розміщення публікації в збірнику матеріалів конференції, надання програми заходу, бейджика, сертифіката учасника та збірника матеріалів конференції (у електронному вигляді).  
 2. Заочна участь – організаційний внесок 200 грн – сплачується на розрахунковий рахунок Організатора та включає: розміщення публікації в збірнику матеріалів конференції, включення доповіді в програму заходу, надання програми заходу, сертифіката учасника та збірника матеріалів конференції (у електронному вигляді). 

За бажанням учасник конференції може додатково замовити друкований варіант збірника матеріалів конференції (вартість одного примірника – 150 грн).

Вартість участі сплачується на розрахунковий рахунок Організатора на підставі договірних документів, які буде надіслано на електронну адресу учасника після подання Заявки на участь.

До вартості організаційного внеску не входить оплата проживання та проїзду.

Вартість проживання у готельному комплексу «Калина» однієї особи за добу

Двомісний номер

– 550 грн

Тримісний номер

– 434 грн

Чотиримісний номер

– 375 грн

За умовами проживання у готельному комплексу «Калина» замовлення сніданку та вечері обов’язково (по 90 грн). За бажанням можна замовити обід (120 грн)

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ

Р/р УкрІНТЕІ 31257274197044, МФО 820172 ДКСУ у м. Києві,

ЄДРПОУ 40814998, ІПН 408149926502

 

Контакти з питань реєстрації та розміщення:

Ємець Вікторія Василівна (044) 521-00-32, (096) 489-80-28, emec@ukrintei.ua

Матусевич Вікторія Володимирівна (044) 521-00-70, (050) 351-59-22, matusevich@uintei.kiev.ua

Для участі у роботі конференції необхідно до 12 червня 2019 р. зареєструватися за посиланням або надіслати заявку  на електронну адресу matusevich@uintei.kiev.ua (тема «конференція 24–27.06.19»)

* УВАГА! У зв’язку з обмеженою кількістю місць для проживання списки учасників будуть формуватися у порядку надходження заявок та авансових платежів за проживання.

 

Вимоги до подання публікацій у збірник матеріалів конференції

Тези – обсягом до 3 сторінок, статті – обсягом до 10 сторінок надсилати до 10.06.19 р. на електронну адресу: matusevich@uintei.kiev.ua з темою листа «Публікація. Конференція. 23–27.06.19».

Вимоги до оформлення тез та статей: формат сторінки – А4, поля (всі) – 2,0 см, шрифт – TimesNewRoman, кегль – 14, міжрядковий інтервал – 1,15; праворуч прізвище та ініціали автора напівжирним шрифтом, під ними назва навчального закладу/установи, організації, населеного пункту, електронна адреса автора, курсивом; далі назва статті по центру рядка ПРОПИСНИМИ літерами напівжирним шрифтом. Далі для статті – анотація та ключові слова російською та англійською мовами курсивом з вирівнюванням по ширині. Після пропуску одного рядка – текст статті та СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ (ПРОПИСНИМИ літерами напівжирним шрифтом). Посилання у тексті на джерела записуються у квадратних дужках.

Матеріали конференції будуть друкуватися у авторській редакції.

 

 • Національна академія педагогічних наук України
 • БД «Технології України» 
 • БД “Науково-дослідні, дослідно-конструкторські роботи і дисертації України”
 • БД «Інноваційні технології та розробки»
 • БД «Наукові періодичні видання МОН України» 
 • БД  «Науково- технічні заходи»