Курс вебінарів з підвищення кваліфікації на тему «Трансформація науки в бізнес: можливості для комерціалізації»

З 4 жовтня по 8 листопада 2022 р. Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» планує провести безкоштовний курс вебінарів з підвищення кваліфікації на тему «Трансформація науки в бізнес: можливості для комерціалізації».

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації. Після прослуховування не менше 7 вебінарів усі зареєстровані учасники отримають електронний сертифікат. Реєстрація відкрита до 3 жовтня 2022 року (включно).

В ході реєстрації Ви можете надіслати додаткові питання, які, на Вашу думку, необхідно висвітлити у вебінарах, назви яких будуть наведені нижче, а також – поділитись власним досвідом, або вказати на труднощі стосовно тих чи інших питань в рамках тематики представлених вебінарів.

Вебінари проводитимуться у системі http://webinar.ukrintei.ua/

Мета курсу:

Надання базових теоретичних знань у сфері інноваційної діяльності і трансферу технологій. Залучення більшої кількості українських вчених – розробників інноваційної продукції та технологій – до процесу комерціалізації їх наукової продукції. Знайомство з основними міжнародними науковими конкурсами Європейського Союзу, грантовими та стипендіальними програмами. Інструктаж з питань підготовки проєктної пропозиції, презентації її інвесторам та подання на міжнародні наукові конкурси.

Основні завдання курсу:

Ознайомити:

 • з діяльністю і результатами роботи Офісів трансферу технологій;
 • з інноваційними грантовими програмами Європейського Союзу;
 • з успішними прикладами комерціалізації проєктів на українському та світовому ринках.

Навчити:

 • специфіці маркетингових досліджень та технологічного аудиту;
 • створенню ефективних презентаційних матеріалів інноваційних розробок;
 • особливостям та стратегіям підготовки проєктних пропозицій до участі у міжнародних конкурсах, грантових та стипендіальних програмах.

Цільова аудиторія:

Курс призначено для розробників технологій, інноваторів, авторів наукових проєктів, які планують брати участь у міжнародних конкурсах, грантових та стипендіальних програмах, а також для представників дослідницької сфери (ЗВО та науково-дослідні установи) та представників інноваційного бізнесу, які зацікавлені у реалізації спільних інноваційних проєктів.

Курс буде корисним для спеціалістів та керівників Офісів трансферу технологій та фахівців центрів інноваційної діяльності, інноваційно-орієнтованих компаній та підприємств, відділів маркетингу, патентування, ліцензування, інтелектуальної власності, представників МОН та інших міністерств, а також для усіх, хто займається діяльністю, суміжною з представленою тематикою курсу.

Для ідентифікації учасників заходу просимо Вас заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://surl.li/cyqen

Контакти:

Матусевич Вікторія Володимирівна, vv.matusevych@gmail.com  тел. 0503515922

Михальченкова Олена Євгенівна, alenasimchuk5566@gmail.com   тел. 0984199186

Графік вебінарів

 

 

 • Національна академія педагогічних наук України
 • БД «Технології України» 
 • БД “Науково-дослідні, дослідно-конструкторські роботи і дисертації України”
 • БД «Інноваційні технології та розробки»
 • БД «Наукові періодичні видання МОН України» 
 • БД  «Науково- технічні заходи»