Навчання з інтелектуальної власності

27 лютого 2020 р. в Українському інституті науково-технічної експертизи та інформації відбувся науково-практичний семінар «Оцінка вартості та облік об’єктів права інтелектуальної власності».

Науковий керівник семінару – Тимощик Лілія Павлівна, кандидат економічних наук, судовий експерт, оцінювач, завідувач лабораторії економічних досліджень Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України.

 

  

На семінарі розглядалися такі питання:

– оцінка вартості об’єктів права інтелектуальної власності;

– особливості бухгалтерського, податкового обліку нематеріальних активів у ЗВО та НУ;

– підходи до визначення роялті в угодах про трансфер технологій. Види роялті. Практика застосування ставок роялті.

У семінарі взяло участь понад 50 представників закладів вищої освіти та наукових установ, галузевих інститутів, інститутів післядипломної освіти, науковці, винахідники, патентні повірені, аспіранти, студенти, усі зацікавлені особи.

Під час проведення семінару, який також транслювався онлайн, були застосовані такі методи навчання як міні-лекції, практичні сесії по розробці підходів до визначення роялті в угодах про трансфер технологій.

Тематика семінару викликала велику зацікавленість, точилися гострі дискусії щодо оцінки вартості об’єктів права інтелектуальної власності та особливостей бухгалтерського, податкового обліку нематеріальних активів у ЗВО та НУ.

  

  

 

 

  • Національна академія педагогічних наук України
  • БД «Технології України» 
  • БД “Науково-дослідні, дослідно-конструкторські роботи і дисертації України”
  • БД «Інноваційні технології та розробки»
  • БД «Наукові періодичні видання МОН України» 
  • БД  «Науково- технічні заходи»