Щотижневий дайджест новин від Національного репозитарію академічних текстів

Вийшов черговий дайджест новин, який готує команда Національного репозитарію академічних текстів для спільноти НРАТ – науковців, освітян, інноваторів, здобувачів вищої освіти, авторів і редакторів наукових фахових видань, прихильників відкритої науки та відкритого доступу.

Він містить коротку інформацію щодо  наукових заходів (7),  корисних новин України та світу (6), у т.ч.: актуальних документів міжнародних організацій (4), грантів, міжнародної підтримки (3).

Вас може зацікавити звіт ОЕСР «Штучний інтелект, управління даними і конфіденційність: синергія та сфери міжнародного співробітництва».

Науковцям та освітянам стане у нагоді «Всесвітній огляд інвестицій в нематеріальні активи» від  WIPO, інформація про проведення громадського обговорення змін до порядку державної реєстрації та обліку науково-дослідних, дослідно-конструкторських робіт і дисертацій, а також доступна на «ДіяОсвіта» добірка серіалів «Штучний інтелект — must сучасності: як опанувати його та використовувати вже сьогодні?».

Якщо Ви бажаєте отримувати такий дайджест щопонеділка на свою електронну скриньку, оформіть безкоштовну підписку за посиланням  https://forms.gle/RuYJqAhjRFYyaFMt9.

Дайджест створюється за підтримки Міністерства освіти і науки України. 

 

 

  • Національна академія педагогічних наук України
  • БД «Технології України» 
  • БД “Науково-дослідні, дослідно-конструкторські роботи і дисертації України”
  • БД «Інноваційні технології та розробки»
  • БД «Наукові періодичні видання МОН України» 
  • БД  «Науково- технічні заходи»