Вийшов другий номер українського профільного журналу DRONE

Перший випуск DRONE, не дивлячись на невеликий обсяг матеріалів, викликав жвавий інтерес спільноти. Загалом станом на 12 лютого 2024 року за неповні чотири місяці з моменту виходу електронна версія DRONE №1 була завантажена понад 5700 разів. Це надзвичайно надихає і дає сили працювати над новими цікавими статтями та інтерв’ю. Ми віримо, що наш перший (і поки що єдиний) в Україні тематичний журнал принесе користь спільноті та подарує приємно проведений час кожному читачеві.
DRONE №2, який ви читаєте зараз, є унікальним. По-перше, всі інтерв’ю та переважна частина статей у ньому написані легендарними людьми, які роблять для України дивовижні речі. По-друге, друкована версія цього журналу розповсюджується не як інші видання, а дарується за донат, а зібрані кошти направляються на виробництво щогл Атлант-100, які потрібні нашим воїнам на фронті для встановлення на них антен, камер спостереження та іншого обладнання.
Окремо хочемо подякувати всім, хто допомагав організувати проведення інтерв’ю та спілкування з авторами. Не всі матеріали ми зможемо розмістити в другому номері – дещо потрапить у вже осінній DRONE №3.

Єгор Шишенок
Засновник і головний редактор

Журнал  DRONE № 1(2)-2024

 

  • Національна академія педагогічних наук України
  • БД «Технології України» 
  • БД “Науково-дослідні, дослідно-конструкторські роботи і дисертації України”
  • БД «Інноваційні технології та розробки»
  • БД «Наукові періодичні видання МОН України» 
  • БД  «Науково- технічні заходи»