Круглий стіл «Використання  штучного інтелекту в освіті: ChatGPT і більше»

http://doi.org/10.35668/978-966-479-137-0

  Завантажити файл

УДК 004.8:37

ISBN 978-966-479-137-0 (online)

Використання  штучного інтелекту в освіті: ChatGPT і більше: збірник матеріалів круглого столу, 14 червня 2023 року, Україна / Відповід. за вип.: А. Яцишин. – Київ: УкрІНТЕІ, 2023. – 53 с.

Резюме. У Збірнику розміщено матеріали, які були презентовано учасниками під час проведення круглого столу «Використання штучного інтелекту в освіті: CHATGPT і більше». Круглий стіл проведено 14 червня 2023 році в онлайн форматі.

Метою заходу було визначення перспективних підходів до освітніх застосувань та експертне обговорення потенційних проблем етичного та безпечного використання різних моделей ШІ. Кількість зареєстрованих учасників 1660 осіб, фактичну участь у заході взяло понад 800 учасників.

В рамках круглого столу відбулася Панельна дискусія. Після панельної дискусії робота круглого столу продовжилась під час Сесії 1, на якій було представлено різні практики застосування ШІ в освіті.

Під час Сесія 2 відбувалася презентація Постерів від учасників круглого столу, які продемонстрували різні напрями та досвід застосування ШІ для освітніх цілей. Також, було презентовано серію тренінгів (майстер-класів) з навчання практичного застосування різних моделей ШІ, проведення яких заплановано найближчим часом.

Під час Сесії 3, учасники круглого столу представили доповіді, які стосувалися: застосування ШІ під час підготовки фахівців різних галузей знань, використання ШІ для навчання школярів, використання ШІ у наукових дослідженнях та ін. Детальніше з тематикою доповідей можна ознайомитись у Програмі та круглого столу.

До Збірника матеріалів круглого столу увійшли Постери про особливості застосування ШІ в освітньому процесі, а також презентовано досвід різних закладів освіти і наукових установ.

Збірник адресовано всім хто цікавиться різними аспектами застосування штучного інтелекту для освітніх цілей.

Ключові слова: штучний інтелект, ChatGPT, цифрові технології, освіта, підготовка фахівців.

Українська

 

  • Національна академія педагогічних наук України
  • БД «Технології України» 
  • БД “Науково-дослідні, дослідно-конструкторські роботи і дисертації України”
  • БД «Інноваційні технології та розробки»
  • БД «Наукові періодичні видання МОН України» 
  • БД  «Науково- технічні заходи»